55-річний ювілей відзначив колектив «Прикарпаття»

Події, Суспільство

Муніципальний ансамбль пісні і танцю «Прикарпаття» – візитівка духовної національної культури не тільки Калуша, Івано-Франківщини, а й усієї України. Упродовж усього часу колектив розвивався, збагачувався обдарованими особистостями та багатим фольклорним репертуаром. Під орудою його засновника, нині покійного, Михайла Сондея українська пісня отримувала нове життя, демонструвалася на телебаченні, звучала на радіо.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


У творчому доробку колективу шість фільмів-концертів, знятих на професійних студіях Київського, Львівського та Чернівецького телебачення. Регіональні, всеукраїнські та міжнародні конкурси і фестивалі… Молдова, Словаччина, Болгарія, Німеччина, Вірменія, Румунія, Польща, Австрія… Безліч нагород та відзнак! Звучала українська пісня і на півдні, і на сході України, що було ваговим внеском у пропаганду національної культури в період становлення української державності у 1991 році.


У 2002 був створений оркестр «Струни Прикарпаття». Через шість років долучилися танцювальна група. Хор перейменовано в Муніципальний ансамбль пісні і танцю. Результат неймовірної творчої діяльності – колосальна праця керівника та самих хористів.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 501
banner