6 країн, де чоловіки воліють повненьких жінок

Культура

В цих країнах чоловіки не в захваті від дівчат модельної зовнішності.

Багато пані прагнуть досягти ідеальних параметрів фігури, виснажуючи себе дієтами і фізичними вправами, щоб позбутися від ненависних зайвих кілограмів. Але, виявляється, це необов’язково, адже можна просто переїхати в іншу країну, і вуаля, ви еталон краси, а ваші пишні форми — предмет захоплених поглядів.

Ямайка

За місцевими мірками, еталоном краси є представниці прекрасної статі, що володіють великими обсягами, особлива увага приділяється стегнам. Тут зайві кілограми вважаються показником міцного здоров’я, в тому числі і психологічного. І це не дивно, оскільки 1/5 частина населення острівної держави страждає ожирінням.

Південна Африка

У ПАР худоба вважається синонімом хвороби і бідності, тому місцеві жителі налягають на не надто корисну їжу. Заведено вважати повноту ознакою високого соціального статусу. Якщо людина знаходиться в хорошому матеріальному положенні, значить, вона добре харчується і має здоров’я.

Кувейт

У цій країні дружиною успішної і впливової людини може стати тільки пишнотіла, в іншому випадку репутація нареченого може бути зіпсована. Всьому виною думка, що худі жінки мають слабке здоров’я і нервозний характер. А ось дорідні найбільш підходять для продовження роду.

Бразилія

Бразилійок зовсім не бентежить наявність зайвої ваги, вони воліють відверті вбрання і відкриті купальники. Багато жінок навіть вдаються до послуг пластичних хірургів для того, щоб збільшити сідниці. Ці красуні знають, що чоловіки — справжні шанувальники жіночних вигинів.

Таїті

Дівчаток, відповідно до звичаїв, відгодовують з самого народження, щоб у майбутньому їм було простіше знайти гідного чоловіка. У раціоні багато солодкої і смаженої їжі, жирне кокосове молоко, жінки цілеспрямовано набирають зайву вагу, повнота тут вітається.

Мавританія

Жіноче населення Мавританії піддається насильницькій годівлі, вдаються навіть до різних препаратів, що підсилюють апетит і дозволяють швидше набирати масу. Чоловіки цієї країни воліють дам, які страждають невеликим ожирінням, вони найбільш привабливі кандидатки для одруження і виношування здорового потомства.

Як бачите, в цих країнах чоловіки не в захваті від дівчат модельної зовнішності. Та й, погодьтеся, в наших широтах теж багато представників сильної статі воліють апетитні форми. Як кажуть, «на смак і колір товаришів немає». В цьому плані ідеалів не існує, кожна жінка прекрасна! Головне — зустріти справжнього цінителя своєї краси.

ДжерелоПереглядів: 249
banner