62 дитини отримали сертифікати про участь у проекті «E-kids», що реалізований у Калуському ліцеї №6

Суспільство

Тут упродовж двох місяців вивчали основи програмування Scratch/Python за навчальною програмою ЕРАМ-одного з лідерів IT. Долучитися запрошували всіх охочих. Не тільки учнів ліцею №6. Деякі дітки приїжджали на заняття навіть із сіл громади.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Калуську міську раду


Ліцей став одним з 12-и закладів освіти в Україні, де реалізовують проєкт ГО Tech StartUp School та ЕРАМ, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Заняття відбувалися що вихідних від 30 вересня.


— Це все організували для того, щоб дітей переключити з відчуття війни у навчальний процес, адаптувати, зацікавити, долучити до точки «Спільно», яка вже майже рік працює у нашому ліцеї, — каже директорка Калуського ліцею №6 Віра Притуляк. — Цей проєкт – навчання технологій, за якими — майбутнє. Я сподіваюся, що для багатьох діток участь у цьому проекті стане першим кроком до майбутньої професії.


На завершення проекту його учасники пройшли міні-квест, а також отримали сертифікати і футболки. Нагороджені і шість тренерів, які пройшли сертифікацію.


За реалізацію проєкту ми отримували хороші відгуки. Організатори казали, що ми — найактивніша і найуспішніша локація, — підсумувала Віра Притуляк. — Як директорка, я особливо тішуся і тому, що донори надали нам для навчання вісім ноутбуків, які залишаться у навчальному закладі. Сподіваюся, що продовження проекту – буде.


Віра Притуляк зізнається, що мріє створити у навчальному закладі сучасний STEM-простір. У ліцеї розпочав роботу гурток робототехніки. Оновлюють і осучаснюють бібліотеку.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 378
banner