Добірка актуальних ідей манікюру зими 2021 року

Територія успіху

Добірка актуальних ідей манікюру зими 2021 року.

Підбірка актуальних ідей для манікюру, які захочеться спробувати.

Ще більше золота

Золото — один з головних трендів цієї зими і, зокрема, Нового року. Покриваємо нігті золотим лаком повністю або робимо акуратний френч з використанням фольги.

Космічна одіссея

Замість голографічного глітера цієї зими робимо ставку на відтінок Space Grey — глибокий сірий з однотонними блискітками. Зірки, супутники та будь-які інші космічні об’єкти вітаються.

Бордо

Як терпке вино, бордовий колір актуальний не лише для новорічного столу. Винні відтінки ідеально поєднуються з будь-яким тоном шкіри і дрес-кодом.

Не просто нюд

Природні відтінки — певний тренд, але до свята хочеться додати витончену деталь. Покрийте нігті напівпрозорим лаком, а зверху доповніть мінімалістичними знаками, точками, лунками або, наприклад, тонким ланцюгом. Ще один відмінний варіант — нюд з перламутровим фінішем.

Анімалістичний візерунок

Не лише леопард, але і зебра, жираф, пітон і будь-які інші плямисті друзі — наші союзники в Новий Рік (наступаючий рік Бика оцінить коров’ячий принт).

Напівкоштовні камені

Підбирайте камінь відповідно до Вашого світовідчуття: ніжний рожевий кварц, зачаровуючий аквамарин, млосний малахіт, стриманий порфірит або загадковий місячний камінь.

Змішати, але не збовтувати

Пограйте з кольором: підберіть для кожного нігтя свій відтінок. Палітра може переходити від більш темного до світлого тону одного кольору, а можна зробити справжній вибух всіх кольорів веселки.Переглядів: 208
banner