7 корисних порад, які допоможуть нафарбувати нігті охайно

Територія успіху

Навіть без потрібних навичок можна нафарбувати нігті гарно.

Деякі дівчата ходять на манікюр у салоні не тому, що просто не хочуть робити цю процедуру вдома, а через своє невміння нормально нафарбувати нігті. Лак, що розтікається, забруднені пальці, бульбашки і нерівне нанесення — усіх цих проблем ви можете уникнути, якщо будете знати кілька секретів.

Нанесіть на пальці вазелін

Щоб лак не розтікався за межами нігтьової пластини, змастіть шкіру навколо нігтя вазеліном — надлишки лаку на жирній основі не висохнуть, і ви приберете їх звичайною серветкою! Тут важливо тільки не забруднити вазеліном нігті і обережно знежирити їх спиртовим розчином та ватяною паличкою.

Використовуйте білу базу

Геніальний лайфхак для тих, хто не може рівномірно нанести лак і нафарбувати ніготь з країв. Просто першим шаром нанесіть базу білого кольору — на цьому тлі вам буде легше побачити усі непрофарбовані ділянки.

Зігрійте баночку з лаком між долонями

Знаєте, чому під час нанесення лаку з’являються дрібні бульбашки повітря? Ви щосили струшували баночку замість того, щоб зігріти і гарненько потерти її між долонь.

Починайте фарбувати з середини нігтя

Коли починаєте фарбувати нігті, не намагайтеся відразу підібратися пензликом ближче до кутикули: зайвий лак відразу стече, і все, що ви отримаєте, — це плями на шкірі. Спочатку поставте крапку посередині нігтя, “розтягніть” цю краплю у бік кутикули, зафарбуйте основу, а потім прямуйте вниз, до кінчиків.

Зробіть “місячний” манікюр за допомогою трафарету

Актуальний “місячний” манікюр ви можете зробити самотужки, використовуючи трафарети у вигляді кіл. Зафіксуйте їх на пальці так, щоб закрити області кутикули, і просто нафарбуйте нігті як зазвичай.

Робіть френч за допомогою простої гумки

Зробити французький манікюр тим, хто не товаришує з лаком і пензликом, допоможе проста канцелярська гумка — зафіксуйте її навколо пальця так, щоб можна було фарбувати кінчик нігтя, не зачіпаючи нігтьову пластину. Повірте, це набагато зручніше, ніж трафарет або марні спроби намалювати френч легким рухом руки.

Придбайте спеціальний стік для зняття лаку

Якщо ви дотримувалися усіх наших порад, але все ж таки не змогли нанести покриття рівно, не турбуйтеся! Саме для таких, як ви і декого з нас, вигадані стіки для зняття лаку — користуватися ними набагато зручніше, ніж звичайними ватяними паличками. Головне, фарбуйте усю нігтьову пластину рівномірно, а вже з надлишками ви точно впораєтеся.

ДжерелоПереглядів: 154
banner