7 квітів, які витіснять бур’яни з ділянки

Поради

Бур’яни — одна з головних болів садівників і городників.

Щоб не ускладнювати собі життя прополками і висмикуванням, пропонуємо піти по шляху найменшого опору — висіяти квіти, які замінять собою бур’яни, практично повністю витіснивши їх з ділянки. Бонусом Ви отримуєте ще й красиве оформлення ділянки! Ознайомтеся з 7 квітами, здатними усунути бур’яни

Цимбалярия

Багаторічна грунтопокривна рослина. Утворює щільний килим з дрібних красивих квіток. Цвіте цимбалярія безперервно, вона морозостійка, легко переносить тінь і неродючий ґрунт.

Флокс шиловидний

Багаторічна трав’яниста рослина, що витісняє бур’яни. Дуже невибаглива і декоративна: кущі повністю покриті яскравими дрібними квіточками. Флокс шиловидний садять по краях квітників або палісадників.

Бадан

Вічнозелений невибагливий багаторічник. Володіє симпатичним соковитим листям і яскравими квітами. Якщо посадити групами кущики бадану, то в даному обраному місці на ділянці не з’явиться бур’янів.

Енотера

Рясно квітуча рослина з яскравими жовтими квітками. На клумбах з енотерою бур’яни практично не ростуть. Рослина невибаглива, витривала, стійка до шкідників, підвищених температур і заморозків.

Герань крупнокорневищна

Складно знайти бур’яни в місці, де росте герань крупнокорневищна. Рослина швидко росте, витісняючи собою бур’яни з ділянки. Сорт невибагливий, посухостійкий, рясно квітучий.

Вероніка ниткоподібна

Чудова і невибаглива рослина, що утворює густий килим і не дозволяє бур’янам рости. Чудово підходить для прикраси пристовбурних кіл дерев або чагарників. Може замінити собою газон-рослина стійка до витоптування.

Копитень Європейський

Ідеальний для тінистого саду. Не утворює яскравих суцвіть, але виглядає дуже привабливо, а головне — усуває бур’яни з ділянки. Рослина виглядає декоративно весь сезон.Переглядів: 241
banner