9-річний калушанин із ДЦП здобув четверте місце на Чемпіонаті світу з паракарате 

Суспільство
Юний калушанин Андрій Лагойда успішно виступив на 1ST WORLD ONLINE INCLUSIVE KARATE CHAMPION­SHIP — першому онлайн чемпіонаті світу з паракарате.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Вікна.

Участь у чемпіонаті світу з пара карате взяли спортсмени зі Словенії, Канади, Індії, України, Швеції, Нідерландів, Болгарії, Італії, Росії, Угорщини, Франції, Німечини та багатьох інших.

Усього учасники змагалися онлайн на восьми татамі в двох вікових категоріях: дорослі і діти.

Щоб стати учасником цього чемпіонату, треба було зареєструватись та додати відео з ката, яке й оцінювало журі. Оцінювання відбувалося онлайн під час прямої трансляції.

Судді 1ST WORLD ONLINE INCLUSIVE KARATE CHAMPION­SHIP також були з різних країн. Татамі, на якому виступав 9-річний калушанин Андрій Лагойда, судили професіонали з Швеції, Росії, Франції, Нідерландів.

Несподіванкою стало те, що юного каратисти зарахували до дорослої категорії, де були спортсмени віком 18-30 років. Практично всі з них — з чорними поясами та з великим досвідом змагань. Але Андрій Лагойда показав себе достойно, посівши четверте місце.

У коментарі тренер спортсмена, засновник спортивного клубу “ОКАМІ” Володимир Сакулич зазначив:

“Це позитивний результат. Бо найгірше для тренера, коли учень досягнув усіх висот і перестає розвиватись. А так у нас є рік для підготовки та непереборне бажання все ж виграти чемпіонат світу! Тому є над чим працювати і за що поборотись”.Переглядів: 258
banner