У Івано-Франківську відбулося засідання Спостережної комісії при облдержадміністрації
Вчора відбулося засідання Спостережної комісії при Івано-Франківській облдержадміністрації під головуванням Людмили Сірко – заступниці голови ОДА. Участь у її роботі взяла представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Євгенія Мнишенко.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА
Заслухавши представників утворених при Івано-Франківській, Коломийській, Верховинській та Косівській районних державних адміністраціях спостережних комісій, обговорили проєкт «Регламенту здійснення моніторингових візитів спостережними комісіями, розробленого Благодійною організацією «Free Zone».
Працівники соціально-виховних та психологічних відділів Івано-Франківської державної установи виконання покарань (№ 12) та Коломийської виправної колонії (№ 41) розповіли про проблемні питання, які виникають у їхній роботі.
Людмила Сірко наголосила на важливості правової допомоги особам, які перебувають в установах виконання покарань, а також після звільнення, допомоги з працевлаштуванням, проживанням.
Євгенія Мнишенко зосередила увагу на моніторингу дотримання прав і свобод зазначених осіб та порадила із цією метою проводити особисте інтерв’ювання.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 440


