Понад 50 діток з калуської громади долучилися до проєкту та малювали своїх Ангелів Миру
Сьогодні понад 50 діток громади долучилися до проєкту та малювали своїх Ангелів Миру. Серед них були й дітки полеглих Героїв, Захисників, які зараз на передовій, та діти, які втратили свої рідні домівки через війну й тепер проживають у Калуші.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду
Marry-Ann Orr в Україні вже не вперше. Приїжджає із надважливою місією — підтримувати дітей та дорослих, які страждають від наслідків російської агресії. Жінка, відвідуючи прифронтові міста й ті, що деякий час були в окупації, приголомшена реаліями, з якими зустрічаються українці, і всією душею прагне донести жахіття війни всьому світові.
Проєкт «10 000 АНГЕЛІВ» — це особлива ініціатива, яку втілює Marry-Ann Orr.
Подорожуючи Україною, зазвичай відвідуючи невеликі міста чи селища, вона зустрічається з дітками громад та просить кожного намалювати Ангелів Миру такими, як вони собі їх уявляють. Хтось малює захисників, хтось — портрети матерів, а хтось — уособлення України. Малюнки надзвичайно різні, як і кожна дитина. Також дітки пишуть короткі послання до світової спільноти, висловлюючи своє прагнення до миру.
Завдяки волонтерам — шотландським текстильним майстрам — малюнки перетворюються на вишиті роботи, які будуть об’єднані в масштабний панорамний гобелен довжиною 60 метрів і висотою 2 метри. Гобелен стане своєрідним символом надії на мир.
Таким чином Marry-Ann Orr з командою закликають світову спільноту бути солідарною з Україною, закликають до припинення конфліктів і війн, що руйнують життя в усьому світі.
Участь в цьому проєкті наразі беруть учні лише із двох громад Прикарпаття – Калуської та Коломийської.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 635


