Про роботу сектору з охорони громадського порядку відділу муніципальної інспекції Калуша

Суспільство
Цими вихідними Калуш відзначав День міста, а у п’ятницю 23 травня – День Героїв. Ситуація на благодійних заходах, та у місті загалом, була відносно спокійною, – повідомляють у відділі муніципальної інспекції.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


Сектором з охорони громадського порядку відділу муніципальної інспекції виявлялися та припинялися випадки розпиття спиртних напоїв в громадських місцях та перебування осіб у стані сильного алкогольного сп’яніння.


В суботу, 24 травня, під час проведення велозмагань «Домбровське МТВ крос-кантрі 2025» було зафіксовано звук пострілів з вогнепальної зброї на території Домбровського кар’єру. Працівником сектором з охорони громадського порядку було повідомлено про випадок службу екстренних викликів поліції “102”. Правоохоронці оперативно відреагували та затримали правопорушника.


Того ж дня, на площі Героїв було виявлено факт пошкодження прапорів країн-партнерів України. На місце події викликано поліцію. Протягом короткого часу зловмисник був затриманий та доставлений до Калуського районного відділу поліції.


Крім того, було розглянуто звернення мешканки житлового масиву Височанка.




Переглядів: 318