У Коломийському районі обговорили збереження 262 об’єктів культурної спадщини

Суспільство

У Коломийській районній державній адміністрації відбулася нарада з питань охорони та збереження культурної спадщини за участі заступниці голови РДА Ганни Кравчук.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Коломийську районну державну адміністрацію


На нараді, в якій взяли участь представники органів місцевого самоврядування та структурних підрозділів у сфері культури, було наголошено, що на території 13 громад Коломийського району розташовано 262 об’єкти культурної спадщини.


Було розглянуто такі ключові питання:

  • Укладання охоронних договорів на пам’ятки архітектури, історії та містобудування.
  • Здійснення періодичного моніторингу стану об’єктів.
  • Проведення інвентаризації об’єктів культурної спадщини на території громад.

Наголошено на необхідності актуалізації облікової документації, посилення контролю за збереженням пам’яток та забезпечення взаємодії між органами влади і власниками об’єктів. Збереження пам’яток визначено як важливу справу збереження національної пам’яті та культурної ідентичності. За результатами обговорення визначено основні завдання на найближчий період.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 526