Під час виконання бойових дій загинув житель селища Верховина – Максимович Василь

Суспільство

З глибоким сумом повідомляємо, що ми втратили ще одного Героя – старшого стрільця мінометної батареї, молодшого сержанта 102 бригади, частини А7370 – МАКСИМЮКА ВАСИЛЯ ЮРІЙОВИЧА (позивний “МАКС”), 22.07.1987 р. н., житель селища Верховина присілок Пушкар.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Верховинську селищну раду.


Поліг Герой – 28.11.2025 року під час виконання бойових дій в напрямку Гуляйполе Запорізького напрямку.


У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким ВАСИЛЯ МАКСИМЮКА. Разом з Вами низько схиляємо голови у скорботі.


Зустріч полеглого Героя України відбудеться 03.12.2025 року.
О 12:00 год – скорботний кортеж вирушить з Кривопільського перевалу.


О 12:30 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні у селищі Верховина.
“Прохання до жителів громади та ВПО зустріти скорботний кортеж з тілом Героя України МАКСИМЮКА ВАСИЛЯ ЮРІЙОВИЧА біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами та гідно провести Захисника в останню дорогу”,-зазначається у дописі
Вічна пам’ять нашому Герою!!!
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.



Переглядів: 369