Нацполіція переймає досвід ЄС у сфері безпеки та правосуддя в Таллінні

Суспільство
Упродовж 15-18 грудня українські державні службовці беруть участь у навчальному тренінгу з питань європейської інтеграції «Justice, Freedom and Security», що проходить у Таллінні, Естонська Республіка.


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Національну поліцію України


Навчальний візит відбувся за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) у партнерстві з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.


Координаційну і фахову роль у заході з боку Національної поліції України забезпечував Департамент міжнародного поліцейського співробітництва Нацполіції — ключовий підрозділ, який формує та просуває міжнародний і євроінтеграційний трек правоохоронної системи України. Делегацію від НПУ очолює Діана Казакова, старший інспектор з особливих доручень відділу європейської та євроатлантичної інтеграції управління міжнародних відносин ДМПС НПУ. До складу делегації також входить Аліна Мевша, старший інспектор з особливих доручень цього ж підрозділу.


У рамках програми учасники провели низку зустрічей з представниками органів державної влади Естонської Республіки, зокрема ІТ-центру Міністерства внутрішніх справ (SMIT), Естонської академії безпеки, Управління інформаційних систем (RIA), Естонської поліції та прикордонної служби (PPA), а також представниками Парламенту Естонії.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 223