На Прикарпатті та Львівщині виявили 15 мігрантів-порушників

Суспільство

За останні два тижні на території Львівської та Івано-Франківської областей виявлено 15 іноземців, чий статус в Україні виявився неврегульованим.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Міграційну службу Львівщини та Івано-Франківщини / ЗМУ ДМС


Учора в обласному центрі спільна група міграційників та поліції виявила двох молодих громадян Молдови (25 та 26 років). Чоловіки перевищили дозволений термін перебування в Україні. Тепер вони мають сплатити штраф та зобов’язані покинути країну до 3 лютого.


Загалом за порушення правил проживання до адміністративної відповідальності (штрафів) притягнуто громадян таких країн як США (3 особи) , а також Азербайджан, Румунія, Литва, Грузія.


Для 8 осіб юридичні наслідки виявилися серйознішими за звичайний штраф.

24-річного громадянина Туркменістану наразі поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування. Його готують до вивезення за межі України.

7 іноземців (громадяни КНР, Грузії, Колумбії, Азербайджану, США та Молдови) отримали чіткі терміни, протягом яких вони мають самостійно виїхати з території нашої держави.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 129