Французькі партнери та БФ «Чисті серцем» передали 180 наметів для українських захисників

Суспільство

Чергова партія важливої допомоги надійшла для потреб українського війська. Завдяки спільним зусиллям міжнародних партнерів та волонтерів, 180 наметів будуть найближчим часом передані до навчальних центрів різних бригад.


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Vasylа Vyshyvanyukа 


Цей вантаж став можливим завдяки тісній співпраці та непохитній підтримці Асоціації «Україна-Гренобль-Ізер» (Ukraїna-Grenoble-Isère).
“Сьогодні наша команда отримали важливу і потрібну допомогу від наших французських друзів. Допомога складається із 180 одиниць наметів, які зараз необхідні нашим захисникам. Ці намети найближчим часом будуть передані навчальним центрам різних бригад. Щиро дякуємо Асоціації “Україна-Гренобль-Ізер”, та особисто Тетяні Любчик за постійну підтримку і допомогу Україні в такий важкий час. А також хочемо подякувати Уляні Дейнеці за організацію логістики на такому складному маршруті.
Все буде добре! Слава Україні!”,- Василь Вишиванюк
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

Screenshot


Переглядів: 243