Ухилення від мобілізації: на Прикарпатті суд тимчасово позбавив водія права керування авто
Тисменицький районний суд задовольнив позов територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) щодо обмеження військовозобов’язаного у праві керування транспортними засобами. Про це повідомляє видання «Фіртка» з посиланням на рішення суду.
Пише Голос-Інфо з посиланням на рішення суду
Під час судового розгляду було встановлено, що чоловік перебуває на військовому обліку, проте систематично ігнорував виклики до ТЦК:
-
Жовтень 2025 року: не з’явився за повісткою. Поштове відправлення повернулося через відсутність адресата.
-
Грудень 2025 року: після невдалих спроб поліції встановити місцеперебування чоловіка, йому надіслали офіційну вимогу. Лист знову повернувся з відміткою про відсутність за адресою, що згідно з чинним законодавством вважається належним врученням.
Попри офіційне повідомлення, військовозобов’язаний у встановлений термін до центру комплектування не прибув і не надав жодних пояснень щодо причин своєї неявки.
Суд підтвердив, що чоловік порушив обов’язки, передбачені Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Це стало законною підставою для застосування санкцій.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 230


