Ампули для волосся: чим вони корисні і як їх правильно використовувати

Територія успіху

Як застосовувати ампули для волосся.

Краса волосся залежить від постійного догляду за ним. Фахівці в салонах краси знають, як зробити волосся блискучим і шовковистим. Однак не всі жінки можуть робити салонні процедури через їх високу вартість.

Сьогодні знайдена альтернатива салонним процедурам. Це ампули для волосся. Кожна жінка вдома може самостійно зробити свої локони такими ж, як після походу в перукарню.

Особливість ампул

Чарівні ампули відновлюють локони, зволожують їх і живлять. Це засіб стає більш популярним з кожним роком. Представниці прекрасної статі встигли з гідністю оцінити ампули. Завдяки їх корисним властивостям виходить наступний ефект:

  • волосся менше випадає, тонке волосся набуває обсяг, якого йому не вистачає;
  • зміцнює волосяну цибулину;
  • локони отримують зволоження і поживні речовини, які просто необхідні пошкодженому і сухому волоссю, від впливу високої температури, фарбування, хімічної завивки;
  • волосся починає швидше рости, бо всі вітаміни і мінерали сприяють цьому;
  • з’являється натуральний блиск і природна шовковистість.

Великий плюс в тому, що ампули не вимагають спеціальних умінь. Кожна жінка може їх використовувати, бо це не складе для неї особливих труднощів.

Як застосовувати ампули для волосся

Застосовувати ампули в домашніх умовах досить просто:

  • Голова повинна бути чиста. Тому волосся треба вимити і висушити. Потім треба взяти ампули і нанести їх на волосся, розподіляючи по всій довжині. Для цього застосовується гребінець з широкими зубцями. Одночасно з цим робиться масаж голови. Дозволяється змішати ампули з іншими засобами. Тоді вийде комплексний догляд за волоссям.
  • Речовини, які знаходяться в ампулах, діють краще при високій температурі. Тому найкраще голову укутати. Для цього підійде харчова плівка і хустку або великий рушник.
  • Протягом 20 хвилин треба ходити з рушником на голові. Потім засіб можна спокійно змивати. Він вже подіяв і дав всі поживні речовини і вітаміни.

Ефект буде кращим, коли ампули використовуються курсами. Досить зробити 1-2 курси. Після цього має бути перерва. Потім знову курс. Лише тоді результат буде помітний. При цьому він буде нічим не гіршим, ніж в салоні краси.

ДжерелоПереглядів: 182
banner