Android застряг у безпечному режимі: як повернути смартфон у нормальний режим

Поради, Технології

У смартфонів Android є вбудований спеціальний режим під назвою безпечний режим.

У ньому деякі функції та програмні компоненти вимикаються, що в деяких випадках допомагає самостійно визначити причину збоїв чи дивної поведінки гаджета. Іноді безпечний режим активується випадково, і смартфон не повертається в нормальний режим при перезавантаженні.

Вимкнути безпечний режим можна через сповіщення. На деяких смартфонах Android у шторці повідомлень з’являється нотифікація, що гаджет знаходиться у безпечному режимі. Тапнувши по ній, можна перезавантажити девайс у нормальний стан.

Якщо звичайні способи відновлення нормального робочого режиму не спрацьовують, залишається скинути гаджет до заводських налаштувань. Для цього зайдіть у налаштування смартфона та перейдіть у розділ із системними налаштуваннями. Виберіть пункт відновлення до заводського стану.

При такому скиданні операційна система видаляє всі користувацькі дані, тому зробіть їхню резервну копію.

При скиданні до заводських налаштувань смартфон може заблокуватися, якщо цю процедуру виконати неправильно. Гаджет виявиться заблокованим інструментом Factory Reset Protection (FRP), який націлений на захист пристрою при крадіжці.

ДжерелоПереглядів: 386
banner