Анекдот дня: похмурий і скупий клієнт думав, що купив костюм задешево…

Культура

Диво маркетингу!

Маленьке містечко, магазин одягу та одночасно ательє. Похмурий і скупий клієнт довго риється на полицях магазину і, нарешті, знайшовши потрібну річ, з підозрою запитує у продавця:

– Скільки це коштує?

– Що ви сказали, вибачте? — запитує продавець, короткозорий, розсіяний, і, мабуть, злегка глухуватий хлопець.

– Я хотів дізнатися, скільки коштує он той костюм! — незадоволено повторив покупець. З’ясувавши, нарешті, чого від нього хочуть, продавець голосно кричить майстру, що сидить за стіною в сусідній кімнаті:

– Гей, Степанt, скільки коштує та сіра двійка, яку ти шив для презентації?

– Вісімсот п’ятдесят гривень, — неуважно каже майстер.

– Сімсот п’ятдесят гривень! — голосно оголошує глухий продавець клієнту. Закрійник, поглинений своєю справою, не чує його слів і не втручається. Покупець швидко розраховується, забирає костюм і йде.

– Хлопче! Вам треба купити слуховий апарат, — такий, як у мене, а то ви дуже швидко розоритеся, — каже продавцеві жвава бабуся, яка спостерігала всю цю сцену. Той незадоволено дивиться на неї, але нічого не відповідає. Однак коли старенька йде, він знову звертається до майстра, на цей раз не гучним, а звичайним голосом:

– Слухай, Абрамt, і вони ще будуть вчити нас бізнесу! Тільки я збирався знизити ціну на цей непотріб до п’ятисот гривень, а тут такий вдалий випадок!Переглядів: 205
banner