Анекдот дня: у реанімаційному відділенні лікарні N6, на 6-му поверсі, в палаті N6 на 6-ому ліжку в ніч з п’ятниці на суботу помирає пацієнт

Культура

Не лікарня — а фільм жахів!

У реанімаційному відділенні лікарні N6, на 6-му поверсі, в палаті N6 на 6-ому ліжку в ніч з п’ятниці на суботу помирає пацієнт. На його місце, що цілком зрозуміло, селять іншого. Але через тиждень в реанімаційному відділенні лікарні N6, на 6-му поверсі, в палаті N6 на 6-ому ліжку в ніч з п’ятниці на суботу помирає і він.

По лікарні пішли властиві лікарям напівжарти, мовляв, місце нещасливе. Але це не привід залишати ліжко порожнім у світлі їх крайнього дефіциту, тому туди селять чергового нещасного, який рівно через тиждень вночі благополучно слідує за двома своїми попередниками.

Після цього жарти лікарів стали неабияк віддавати нервозністю. Дехто купив книги з окультних наук, але, що робити, ліжко заповнили ще одним пацієнтом. Бідолаха помер рівно через тиждень. У фатальну ніч.

Жарти лікарів разом закінчилися, під виглядом хворого на ліжко N6 кладуть кремезного санітара і в страшну ніч з п’ятниці на суботу найбільш сильні тілом і духом медики розфасовуються по палаті тремтячи чекають страшної години… Отже, стрілка годинника перевалює за 12… в палату входить… вся в білому… прибиральниця баба Маня з пилососом, висмикує з розетки штепсель апарату штучного дихання, вставляє туди пилосос, ретельно прибирається….Переглядів: 198
banner