фото з мережі інтернет

Антимонопольний комітет виявив змову в тендері на озеленення Франківська

Різне

Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України викрило змову між учасниками тендеру, який проводив Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.


Йдеться про домовленість між ТОВ “Сервіс-Сіті-ІФ” та ФОП Андрусяк С.Ю. під час участі у тендерній процедурі із закупівлі “послуги з видалення та обрізування дерев, садіння дерев і кущів, корчування пнів”, яка проводилась за допомогою електронної системи “Prozorro”, пише Фіртка з посиланням на пресслужбу АМКУ.

“Адміністративна колегія прийняла рішення, відповідно до якого дії ТОВ “Сервіс-Сіті-ІФ” (37794867) та  ФОП Андрусяк С.Ю. (3177602793) під час участі у тендерній процедурі із закупівлі “послуги з видалення та обрізування дерев, садіння дерев і кущів, корчування пнів”, яка проводилась за допомогою електронної системи “Prozorro”, визнано антиконкурентними узгодженими діями, що стосуються спотворення результатів торгів, що є порушенням пункту 1 статті 50 та пункту 4 частини другої статті 6 Закону України “Про захист економічної конкуренції“, – йдеться у повідомленні.

Відділенням виявлено та встановлено такі обставини, що свідчать про узгоджену поведінку ТОВ «Сервіс-Сіті-ІФ», та Андрусяка С.Ю. у закупівлі, внаслідок чого конкуренцію між ними було усунуто:

– пов’язаність відповідачів через родинні зв’язки;

– реєстрація місця проживання Андрусяка Ю.Р., бенефіціарного власника та керівника ТОВ “Сервіс-Сіті-ІФ”, та Андрусяка С.Ю. за однією адресою;

– провадження господарської діяльності відповідачів за однією адресою;

– наявність ділових відносин між відповідачами;

– використання однієї комп’ютерної техніки для підготовки тендерних пропозицій;

  • використання у господарській діяльності одних ІР-адрес та електронної поштової скриньки;
  • – надання відповідачами в складі тендерних пропозицій документів, схожих за оформленням та змістом.

    Згідно з рішенням, на ТОВ “Сервіс-Сіті-ІФ” та ФОП Андрусяк С.Ю. накладено штрафні санкції, відповідно до чинного законодавства.

    Згідно з Законом України “Про публічні закупівлі”, ТОВ “Сервіс-Сіті-ІФ” та ФОП Андрусяк С.Ю. не зможуть брати участь у публічних закупівлях протягом трьох років.Переглядів: 186
banner