Антиперспірант проти дезодоранту: яка різниця і що краще

Здоров`я

Дезодорант не може зупинити ваше потовиділення. Тут на сцену виходить антиперспірант.

Яке це має значення? Хіба вони не однакові? Ні. Кожен день ви розпилюєте або наносите свій улюблений дезодорант або антиперспірант, але не підозрюєте, яка між ними різниця. У цій статті ми допоможемо зрозуміти її і вибрати правильний варіант.

Більшість з нас використовує дезодорант, щоб запобігти запаху тіла і пітливості, особливо в пахвах. Але запах тіла і потовиділення — дві різні речі. Піт не має запаху або кольору. Якщо ви думаєте, що неприємно пахне саме він, ви помиляєтеся. Запах тіла є результатом змішування поту з бактеріями на шкірі, і дезодорант допомагає боротися з бактеріями, щоб запобігти запаху тіла.

Однак дезодорант не може зупинити ваше потовиділення. Тут на сцену виходить антиперспірант. Він на деякий час закупорює потові залози на шкірі, що допомагає зменшити кількість поту.

Обидва продукти не тільки допомагають зберегти свіжий запах протягом усього дня, але і приносять масу користі вашій шкірі.

Під час дослідження 18 пацієнтам було запропоновано використовувати як дезодорант, так і антиперспірант по черзі протягом восьми днів. Це включало контрольні дні, коли учасники не використовували жоден з продуктів. Дослідники виявили, що використання обох продуктів впливало на бактеріальну колонію в пахвах. Проте дія дезодоранту була незначною і не такою сильною, як в антиперспіранта, завдяки його інгредієнтам. Колонія мікробів збільшилася після того, як учасники припинили використання продуктів.

Дезодоранти в основному призначені для пахв. Отже, краще не наносити їх на чутливі області, такі як пах, під грудьми і область бікіні. Завжди застосовуйте дезодорант після душу, коли ваша шкіра повністю висохла.

Антиперспіранти можна застосовувати на будь-яких частинах тіла, включаючи пахви, ступні, руки, груди, обличчя і спину. В ідеалі, антиперспірант слід застосовувати вночі перед сном. Це час, коли потові залози не активні, що дає продукту достатньо часу для активації. Сила антиперспіранта залежить від того, наскільки сильно ви потієте.

ДжерелоПереглядів: 183