Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив візит до храму Трьох Святителів

Події, Суспільство

У неділю, 9 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив візит до храму Трьох Святителів парафії св. ап. Луки, Південного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, з нагоди 50-ліття від дня народження й 25-ліття пресвітерських свячень о. д-ра Василя Пасічника Рака, пароха святині та синкела у справах капеланського служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.


Пише Голос-Інфо з посиланням на пресслужбу УКД


На святкове моління зібралися парафіяни, діти, представники влади, душпастирі, а також гості храму.


Високопреосвященного Владику Володимира на подвір’ї церкви теплими словами вітали молодь й діти, а також о. Василь Пасічник-Рак, запрошуючи його очолити Архієрейську Літургію.

У часі богослужіння Митрополиту співслужили парох о. Василь, о. Тарас Путько, ректор Івано-Франківської духовної семінарії, а також о. Володимир Лось й о. Петро Витвицький.


Моління своїм співом супроводжував хор «Феліціо» Прокатедрального собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії м. Надвірна Коломийської Єпархії УГКЦ.

Звертаючись до вірних після прочитання недільного уривка з Євангелії, Владика Володимир мовив:

«Спаситель у сьогоднішній Євангелії говорить: “І поки Я у світі – Я Світло світу” (Ів. 9:5). Щасливий був світ, коли прийшов Спаситель. Людям відкрилися очі й вони побачили Божу славу. Люди, що сиділи в темряві й тіні смерті, побачили велике світло. «Хто йде за Мною, той не буде ходити в темряві» (Ів. 8, 12), — так говорить Господь».

«Про таке чудо оздоровлення сліпонародженого розповідає нам сьогодні Святе Євангеліє: «”Учителю, хто згрішив? Він — чи батьки його, що сліпим він уродився?Ані він не згрішив, ані батьки його, — відказав Ісус, — але щоб ділам Божим виявитись на ньому!» (Ів. 9:2,3). Бачимо, що всі чуда Ісуса Христа свідчать нам про велику Божу любов, яка є вічна, вона перемагає смерть, вона сильніша від неба і землі, бо небо і земля минуться, а Божа любов буде тривати вічно», — зазначив Архієпископ.Переглядів: 267
banner