Аварійні бригади “Івано-Франківськводоекотехпрому” працюють у штатному режимі

Різне

Аварійні бригади комунального підприємства “Івано-Франківськводоекотехпром” на період карантину працюють у штатному режимі цілодобово сім днів на тиждень.


У селі Підпечари працівники “Івано-Франківськводоекотехпром” сьогодні ремонтують порив труби, повідомляє Суспільне.

Майстер аварійної бригади цього підприємства Ігор Озьмінський розповідає, що на час карантину відмінили планові ремонти, а от аварійні роботи проводять:

“Працюємо в штатному режимі, стараємось якнайшвидше ліквідувати витоки, подати людям воду, забезпечити людей водою. Є трішечки такі незручності, коли відключаємо воду, то люди жаліються, що воду відключили. Стараємось попередити. Є люди, що розуміють це. Планових робіт ми ніяких не виконуємо, у зв’язку з карантином, тільки аварійні”.

Франківець Михайло Гринів сьогодні прийшов сплатити за воду. Чоловік говорить, що це питання принципу:

“Вважаю, що потрібно платити, бо хтось повинен за роботу отримувати гроші зароблені. Якщо зупинити все, то – кінець світу. Загальноприйнятий порядок і дисципліну треба підтримувати і не робити ніякої паніки, тому що за цим потягнуться інші проблеми”.

Речник комунального підприємства “Івано-Франківськводоекотехпром” Володимир Шпег каже, що споживання води значно не збільшилося, проте заборгованість зростає.

“На сьогоднішній момент заборгованість мешканців перед КП “Івано-Франківськводоекотехпром” все ж таки є в зв’язку з тим, напевно, що уряд сказав мешканцям міста, що можна звісно не оплачувати за комуналку. Але ми би дуже просили не зважати на ці заклики уряду, вчасно сплачувати за надані послуги. Тому що від цього залежить наша подальша праця, тобто це є заробітна плата працівникам, які виїжджають на аварійні роботи, тому що ми працюємо у штатному режимі”– каже прессекретар.

Володимир Шпег просить жителів Івано-Франківська сплатити борги за послуги з водопостачання і водовідведення, а також допомогти це зробити людям старшого віку.Переглядів: 195
banner