фото ілюстративне

“Автобус буде”: мер Івано-Франківська прокоментував відміну закупівлі транспорту для міста

Події, Суспільство

За рішенням КП «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради, скасовано тендер на закупівлю 10-ти міських автобусів.


Проте міський голова запевняє, що автобуси будуть.

Про відміну тендеру стало відомо 28 грудня 2019 року. Відміна закупівлі відбулась відповідно до абзацу 1 частини 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», коли замовник відміняє торги у разі «відсутності подальшої потреби закупівлі товару», йдеться на сторінці у мережі Фейсбук Західного Кур’єра, пише WestNews.

Нагадаємо, що тендер на придбання 10-ти автобусів великого класу з очікуваною вартістю закупівлі у п’ятдесят мільйонів гривень оголосили 13 листопада 2019 року.

Участь у ньому взяли вітчизняний завод компанії «Богдан Моторс» та дилер білоруського виробника автобусів «МАЗтранссервіс».

За результатами електронного аукціону, який відбувся 23 грудня, український виробник готовий був продати 10 своїх автобусів «Богдан» А701.31 за 48,5 млн грн, а дилер білоруського МАЗу знизив остаточну ціну за десять автобусів «МАЗ» 203.015 до 47 млн грн.

Всі автобуси мали бути обладнані кондиціонерами кабіни водія та пасажирського салону і надійти до Івано-Франківська до кінця січня 2020 року.

Проте мер Франківська Руслан Марцінків заявив, що це питання розглядатимуть на сесії.Переглядів: 259
banner