Barrett MRAD: нова снайперська гвинтівка армії США(ВІДЕО)

Технології

Гвинтівка Barrett Multi-Role Adaptive Design (MRAD), яку компанія розробила ще у 2013 р. для участі у тендері Командування спеціальних операцій США, поступово стає новою улюбленою зброєю снайперів армії США та Корпусу морської піхоти.

Сім років назад гвинтівка поступилася моделі Remington PSR, проте минулого року і армія і КМС, і КСО обрали систему Barrett MRAD.

Спочатку КСО уклало контракт на поставку Barrett MRAD на суму $49.9. млн., а потім і армія та КМС включили у свої бюджети на 2021 р. купівлю нових гвинтівок. Армія планує закупити 536 гвинтівки вартістю $10,13 млн, які замінять снайперські системи M107 та M2010, а КМС придбає 250 гвинтівок на суму $4 млн.

Одна з конфігурацій Barrett MRAD.Одна з конфігурацій Barrett MRAD.

Серед основних плюсів гвинтівки в армії називають її легкість та модульність, адже окрім модифікацій під набої 7.62 х 51 мм НАТО, .300 Norma Magnum та .338 Norma Magnum, за допомогою конверсійного набору її можна з легкістю переробити ще й під набої .300 Win Mag, 6.5 Creedmoor та .300 Precision Rifle Cartridge.

Також відзначається зручна зміна модулю УСМ, який можна замінити на інший, але зі зміненими характеристиками, пристосовуючись таким чином до вподобань стрільця.

Якщо Конгрес затвердить ці запити, то снайпери отримають нові гвинтівки вже у четвертому кварталі 2021 р.

ДжерелоПереглядів: 284
banner