Бежевий олівець в макіяжі: основні способи щоденного застосування, від яких ви будете в захваті

Територія успіху

Бежевий олівець є популярним серед візажистів.

Необхідний він кожного дня і як його правильно використовувати — розповідаємо далі.

Для відкритого погляду використовуйте кайал

Це жирний і м’який олівець, у складі якого знаходиться натуральна сажа з антисептиками і натуральними мінералами. Великим плюсом є нешкідливість для очей. Не утворюються мікротріщини, які призводять до старіння шкіри, лягає рівно.

Першими кайял для себе відкрили індіанки. Помічали які виразні, ретельно промальовані очі в актрис з індійських фільмів?

Якщо чорний кайял візуально звужує очі, то бежевий, навпаки, «відкриває» повіки і збільшує очі.

Карандаш- кайал для очей має м’яку текстуру, наноситься на внутрішню поверхню повіка (слизову оболонку ока). Саме бежевий створює ілюзію великих відкритих очей.

Важливо, щоб білок очей виглядав біліше, ніж бежевий олівець, який ви вибрали. Саме тому не рекомендується використовувати чисто білий кайал, оскільки “погляд” виглядає не природним для макіяжу на кожен день.

Застосовуючи бежевий кайал, ви зможете створити особливий привабливий образ, зробити акцент на формі або розрізі ваших очей. Очі стають виразними і фантастично великими.

Якщо жирна текстура кайялу вам не до вподоби — ви можете теж саме зробити і зі звичайним бежевим олівцем.

У поєднанні з іншими засобами

Абсолютно природно і добре виглядає з іншими олівцями або тінями. Тут важливий плавний перехід. Можете нанести на верхню повіку бежевий олівець, а потім на середину — олівець іншого кольору. Потім розтушуйте межі ватною паличкою.

В якості коректора

Незамінний засіб у тому випадку, якщо необхідно замаскувати почервоніння шкіри або інші дефекти. Просто необхідно після нанесення його правильно розтерти. Дівчатам і жінкам зі світлою шкірою не рекомендується використовувати його в цій якості. Або ж слід його використовувати в цьому разі дуже акуратно.

Для яскравих стрілок

Це актуальний вибір для зимового арт-макіяжу або літнього фестивалю. Можна доповнити smoky eyes або кольоровою підводкою.

Для підкреслення брів

Використовуйте для кісточки під бровою і добре розтушуйте. Виглядає як халайтер: створить чіткі брови і їх підніме. Особливо гарний спосіб для засмаглої шкіри.

Для якісного нанесення тіней на повіки

Цим кольором олівця можна заштрихувати всю повіку. Потім слід нанести тіні. Олівець служить базою: тіні лягають яскравіше, рівніше і тримаються триваліше.

Для збільшення очей

Проведіть олівцем верхню повіку по лінії росту вій від середини до кінця очей, можете продовжити у вигляді стрілки.

Для губ

Дуже потрібний засіб у тому випадку, якщо необхідно змінити форму або звузити губи. Просто потім припудріть їх трішки пензликом або залиште так — в залежності від ситуації. Тут важлива акуратність.

ДжерелоПереглядів: 206
banner