Благодійники передали 51 функціональне ліжко для Калуської ЦРЛ

Суспільство

Благодійний фонд «Дружня Рука Допомоги», який створений неймовірно активними і небайдужими людьми Боднарівської громади, вже не вперше доводить свою значимість. За час свого існування цій організації вдалося закумулювати та передати за призначенням величезну кількість справді потрібного у нинішній час ресурсу.


Про це Голос-Інфо дізнається від Андрія Найди


А тепер їм вдалося від благодійників з м. Таллін (Естонія) отримати 51 функціональне ліжко, яке вже передали Калуській ЦРЛ.


Цей благородний вчинок зробили разом Західно-Таллінська Центральна лікарня (As Lääne-Tallinna Keskhaigla), Центр української культури в Талліні, (https://www.facebook.com/UKKtallinn) та незмінні фундатори, БФ «Дружня Рука Допомоги», Богдан Лютюк Ljutjuk Bogdan (https://www.facebook.com/profile.php?id=100008971652758) і Василь Різничук Vasyl Riznychuk (https://www.facebook.com/vasul.ruznushuk).


“Ми надзвичайно вдячні всім цим людям, бо ці ліжка є дуже неоціненною допомогою, а особливо у цей складний для нас час і з урахуванням того, що у нашій лікарні лікується багато наших захисників з усієї України. Дякуємо, друзі! Разом ми – сила!”, — йдеться у дописі.


Переглядів: 279
banner