Bloomberg: шанси на схвалення США допомоги Україні збільшились

Політика

Після внесення президентом США Джо Байденом пропозицій щодо змін в американській прикордонній політиці збільшилися шанси на досягнення двопартійної угоди щодо надання допомоги Україні.

Автори статті зазначили, що представники Республіканської партії провели зустріч за зачиненими дверима для оцінки усної пропозиції, яка з’явилася за результатами зустрічі міністра внутрішньої безпеки Алехандро Майоркаса з сенаторами вчора, яка тривала близько двох годин.

Сенатор-республіканець Том Тілліс вважає, що згадана вище пропозиція забезпечить Байдена ширшими повноваженнями для депортації мігрантів одразу після перетину кордону певною кількістю мігрантів без документів. Втім, консервативні республіканці не вважають цей крок достатнім. Ще один член Республіканської партії зі штату Огайо Джеймс Девід Венс сказав, що після того, як Білий дім втрутився в ситуацію, він “трохи прояснився”. Незважаючи на це, вважає він, не слід розраховувати на ухвалення угоди найближчим часом.

Днями Джо Байден закликав Конгрес проголосувати за надання додаткового фінансування для України до того, як настане святкова перерва у роботі, “перш ніж вони нададуть путіну величезний різдвяний подарунок”.

ДжерелоПереглядів: 403
banner