Будьте обережнішими! Загрози, які чекають туристів в екзотичних країнах

Культура

Небезпеки, здатні зіпсувати відпочинок закордоном.

Туристи відправляються до екзотичних країн в надії незабутньо провести відпустку і відпочити від повсякденних турбот. Однак багато хто навіть не підозрює, які небезпеки їх чекають в такій подорожі.

Підводна течія

Відбійні течії здатні всього за якісь кілька секунд унести людину у відкрите море і при попаданні в нього забороняється здійснювати спроби повернутися до берега. Справа в тому, що сила води в такому випадку значно вище людської, тому слід плисти вздовж берега. Тільки коли течія ослабне, можна повернутися на сушу, тримаючись під невеликим кутом до неї.

Морські мешканці

У теплих водах мешкає маса небезпечних риб, медуз та інших істот, яких слід обходити стороною. При купанні на більшості пляжів бажано носити спеціальне взуття, а також не оминати увагою всі заборонні знаки.

Москіти

У ряді тропічних країн мешкає маса комах, а найбільш небезпечними з них є переносники різних захворювань. На територіях з підвищеною вологістю і досить високою температурою, наприклад в Африці і Південній Америці, живуть комарі, які переносять малярію і навіть вірус Зіка. Перед поїздкою в такі країни варто робити спеціальні щеплення і захищати себе за допомогою репелентів.

Рослини

У країнах на просторах Африки, Азії, а також в Австралії ростуть особливі рослини, які можуть нашкодити здоров’ю людини. У період екскурсій в заповідники і на звичайній прогулянці краще обходити незнайомі і небезпечні рослини стороною, оскільки вони здатні, щонайменше, спровокувати алергічну реакцію.

Вода

Водопровідну воду не варто використовувати для пиття і приготування їжі, купуючи для цих цілей тільки воду з магазину. Експерти також відзначають, що з небезпечної для здоров’я води можуть виготовляти лід в барах, а ще нею в деяких країнах не варто митися.

Змії

Рептилії мешкають практично у всіх екзотичних країнах світу, тому туристам слід бути обережними на прогулянках. Найчастіше змії нападають в цілях самозахисту, тому потрібно обходити основні місця їх відпочинку, наприклад, кущі, густу траву, а також захищати свої ноги закритим взуттям.

Крадіжка

В ряді держав Азії та Африки місцеві жителі промишляють крадіжкою саме в туристичний сезон. Цінні речі та гроші в Таїланді не можуть бути в безпеці навіть у сейфі. Варто бути обачними на пляжах і ринках, де за цінностями важко встежити.

Вулична їжа

У ряді азіатських держав неодмінно зустрічається вулична їжа, яка сама по собі не таїть загрози. Проте нерідко такі частування виявляються дуже гострими і пряними, до чого рішуче не готові багато туристів, які часто страждають від розладу шлунка.

ДжерелоПереглядів: 212
banner