Булінг в ліцеї: поліцейські Прикарпаття склали на директорку навчального закладу протокол про адміністративне правопорушення

Суспільство

Нагадуємо, в одному із ліцеїв Івано-Франківська співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття проводять перевірку за фактом булінгу щодо учня 6 – класу. Також до поліцейських звернулась мешканка Івано-Франківська, з проханням захистити сина від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли над ним інші учні.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Співробітники ювенальної превенції сьогодні опитали адміністрацію навчального закладу та педагогів. Поліцейські уже склади адміністративний протокол на директорку ліцею за ч. 5 ст. 173-4 КУпАП. Йдеться про неповідомлення керівником закладу освіти уповноважених підрозділів органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу, який мав місце в ліцеї.


Наразі співробітники ювенальної превенції опитують батьків та дітей, причетних до протиправних дій. Надається правова кваліфікація їх вчинкам та вирішується питання про притягнення до відповідальності.


Також з метою недопущення повторної травматизації, поліцейські запропонували батькам потерпілого учня пройти опитування, з використанням методики «зелена кімната».


Перевірка у навчальному закладі триває.


Поліція Прикарпаття нагадує, якщо Вам відомі прояви булінгу — одразу звертайтесь до викладачів або на лінію 102.


Переглядів: 309
banner