Бязь, бавовна чи сатин: яка тканина найкраща для постільної білизни

Поради

Який постільний комплект найякісніший.

Має бути покупка нової постільної білизни, але ви не знаєте на якій тканині зупинити вибір, пропонуємо вам розглянути три кращих варіанти: постільні комплекти з бязі, бавовни або сатину.

Якісна постільна білизна повинна відповідати багатьом вимогам: тканина, з якої вона виготовлена, не повинна вицвітати, зменшуватися в розмірах після прання, рватися або скочуватися. Професіонали, що займаються виготовленням постільної білизни, рекомендують вибирати комплекти з натуральних тканин — льону або бавовни.

На що слід звернути увагу при виборі постільної білизни

  • Зовнішній вигляд комплекту і його виробник.
  • Матеріал, з якого вона виготовлена.
  • Щільність тканини, з якої пошитий комплект.
  • Якість швів.

Вибираємо постільну білизну з сатину, бязі, бавовни, тому що ці види тканини відмінно вбирають вологу, за рахунок хорошого повітрообміну не накопичують статичну електрику, не скочуються і відмінно тримається на поверхні, роблячи сон людини максимально комфортним.

  • Сатин. Ця тканина нагадує шовк, також переливається і приємна на дотик, проте зовсім не ковзає. Сатин має 2 сторони зовнішню і внутрішню. Внутрішня сторона м’яка, зовнішня — шовковиста, ідеально гладка. Сатин не мнеться, не змінює розміру навіть після багаторазового прання, на ньому не утворюються катишки.
  • Бязь — найпопулярніша тканина для постільної білизни. З цього виду тканини найчастіше шиють дитячу постільну білизну, що само по собі її характеризує. Бязь витримує не менше сотні прань, відрізняється низькою ціною, добре тримає фарби, тому комплекти з бязі зазвичай яскраві.
  • Бавовна (поплін). Постільна білизна з бавовни м’яка, має хорошу щільність, приємна на дотик. Однак, ця тканина не виносять впливу гарячої води, тому прати комплекти з бавовни краще в прохолодній воді.

Вибирати кращу тканину для постільної білизни потрібно тільки виходячи з особистих відчуттів.

ДжерелоПереглядів: 200
banner