Через COVID-19 калуський трубний завод може зупинитись

Суспільство

Ситуація з короновірусною інфекцією, на жаль, негативно позначилась на діяльності ТОВ «Калуський трубний завод» (КаТЗ). Це підприємство, продукція якого уже кілька разів входила в «100 кращих товарів України», сьогодні вперше за майже 12 років свого стабільного функціонування в Калуші може зупинитися. Про це повідомив директор заводу Андрій Найда, передає «Нафтохімік Калуш».

Через зменшення видатків по всій Україні на заміну мереж водо-, газопостачання і водовідведення, заборону проведення планових робіт із їх заміни багатьом комунальним господарствам в березні колектив КаТЗ вимушений був недовиконати план з виробництва полімерної трубної продукції на 40 відсотків, – відверто зізнався Андрій Михайлович. – Що буде в квітні, на жаль, нікому невідомо. Сподіваюся, що не буде гірше, як в березні. В противному випадку доведеться зупинятись і оформляти простій. А це, звісно, призведе до зменшення зарплат, відрахувань в місцевий бюджет, припинення нарахувань за оренду землі і т. д.

За словами директора ТОВ «Калуський трубний завод», сьогодні на підприємстві до мінімуму скорочують всі видатки, в т. ч. і на розвиток.

Зараз для нас, тобто дирекції підприємства, основне завдання полягає в тому, щоб зберегти зарплату працівникам на тому рівні, який є, та не втратити кваліфіковані кадри через тимчасові економічні проблеми на заводі, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції.Переглядів: 202
banner