Четвірка бюджетних пістолетів для прихованого носіння

Технології

Портал guns.com вирішив дізнатись, чи можна придбати пристойний пістолет для прихованого носіння за ціною до $400. 

Як виявилось – можна, але автори відеоролику чомусь забули включити до свого списку дуже успішну та популярну модель S&W M&P Shield, проте залишимо це на їх совісті.

Отже, першим у списку йде пістолет Bersa Thunder під набій .380 ACP з курковим УСМ, магазином на 8+1 набоїв та неавтоматичним запобіжником. Пістолет дуже комфортний, з помірною віддачею та дуже надійний.

Ціни стартують з $218.90.

Bersa Thunder – це легкий та надійний пістолет для самооборони.Bersa Thunder – це легкий та надійний пістолет для самооборони.

Наступним у огляді йде модель Ruger LC9S під набій 9 х 19 мм з ударниковим УСМ та магазином на 7+1 набоїв. Завдяки структурованому руків’ю, пістолет добре сидить у руці, проте у нього коротке руків’я, тому з силою віддачі справитись не так легко. Пістолет у конфігурації Pro має лише автоматичні запобіжники.

Ruger LC9S сильніше підкидає під час стрільби, проте він дуже компактний.

Ціни стартують з $379.99.

Ruger LC9S сильніше підкидає під час стрільби, проте він дуже компактний.Ruger LC9S сильніше підкидає під час стрільби, проте він дуже компактний.

Beretta BU9 Nano – це ще одна модель під набій 9 х 19 мм з ударниковим УСМ. Субкомпактний пістолет має магазин на 6+1 набоїв. Завдяки своїй гладкій поверхні, пістолет не зачепиться за одяг під час витягання з кобури або кишені. Пістолет також має амбідекстральну кнопку скидання магазину.

Ціни стартують з $398.00.

Beretta BU9 Nano зі встановленим ЛЦВ Crimson Trace.Beretta BU9 Nano зі встановленим ЛЦВ Crimson Trace.

Hi-Point C9 важко віднести до привабливих, але цей пістолет під набій 9 х 19 мм справляється зі своїм основним завданням. Він має найдовший з усіх моделей ствол – 3,5 дюйми, і так само, як і більшість його конкурентів, має полімерну рамку. Стандартний магазин вміщує 8+1 набоїв, проте є і варіант на 10+1 набоїв. Важить він цілих 850 г., тому дуже добре поглинає силу віддачі.

Проте основними його плюсами є ергономіка та ціна. Він добре сидить у руці, не підстрибує при стрільбі, та коштує всього $139.60.

Hi-Point C9 – найдешевший пістолет зі списку.Hi-Point C9 – найдешевший пістолет зі списку.

ДжерелоПереглядів: 123