Члени місцевої і добровільної пожежної охорони Прикарпаття взяли участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2023»

Суспільство

У період з 20 по 22 квітня на Івано-Франківщині вперше проведено спеціальні навчання у темну пору доби «Rescue Days UKRAINE 2023». До спеціальних навчань залучались рятувальники Головних управлінь зі всієї України, підрозділів центрального підпорядкування, навчальних закладів системи ДСНС, а також до даних навчань було залучено 65 добровольців зі всієї області, з яких було сформовано 13 команд.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Кожна з команд відпрацювала 4 представлені локації. Першою локацією була медична, на якій добровольці вчилися визначати характер і джерело травми, зупиняти кровотечі, накладати джгути-турнікети. Також добровольців навчали виконувати серцево-легеневу реанімацію за відсутності в постраждалого дихання після екстреного виймання з транспортного засобу та розташувати постраждалого на горизонтальній поверхні.


Пізніше 13 команд добровольців відпрацювали ще 3 навчальні локації, а саме відпрацювали разом з інструкторами надання допомоги при ДТП, коли автомобіль перекинувся на дах, коли легковий автомобіль потрапив під причіп вантажного автомобіля та при боковому ударі автомобіля.


Для добровольців це був безцінний досвід, адже дані навчання поєднали теоретичні знання з практичним відпрацюванням найскладніших дорожньо-транспортних пригод, тож вони мали змогу навчитися ліквідовувати наслідки аварій, працювати з сучасним спецобладнанням та рятувати постраждалих.Переглядів: 353
banner