Члени Республіканської партії у Сенаті назвали умову підтримки законопроекту про допомогу Україні

Політика

Лише після того, як Демократична партія США надасть згоду на заходи для захисту південного американського кордону з Мексикою від нелегальних мігрантів, республіканці у Сенаті підтримають законопроект про надання допомоги Україні.

Таку заяву в інтерв’ю “Голосу Америки” озвучив сенатор від Республіканської партії Джим Ріш.

За його словами, республіканці не підтримують пакету фінансової допомоги Києву, оскільки хочуть довести важливість припинення незаконної міграції через південний кордон США.

“Це голосування відбулося конкретно за партійною лінією щодо пакету нацбезпеки, який нам потрібно прийняти, і ми його приймемо. Ми повинні були переконати колег з іншої політичної партії, що ми дуже серйозно налаштовані. Як республіканці, ми з усією серйозністю ставимося до закриття нашої південної Кожен день кордон американський кордон перетинають близько десяти тисяч нелегалів, і нам потрібно захищати наш кордон, насамперед”, – пояснив Ріш.

Політик запевнив, що хоча обговорення про захист кордонів можуть зайняти місяці та роки, це не відстрочить ухвалення рішень щодо фіндопомоги Україні.

“Ми вже кілька років говоримо про захист кордону, і до цього потрібно поставитися з усією серйозністю”, – сказав республіканець.

ДжерелоПереглядів: 409
banner