Чоловіка, який вчинив стрілянину в Долині, арештували на місяць

Суспільство

Долинський районний суд виніс вирок чоловікові, який вчинив стрілянину у с.Герині.


Обвинувачений здійснив декілька хаотичних пострілів шумовими (холостими) пістолетними патронами з стартово-сигнального самозарядного пістолета марки «Ekol» моделі «Firat Magnum», пише Галичина.

Чоловік спрямував дуло пістолету вгору, чим викликав емоційне хвилювання в жінки, яка йшла попереду.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального проступку, щиро розкаявся у вчиненому та просив суворо його не карати. Пояснив, що того дня він йшов від друга з с.Підбережжя, був досить п`яний і по дорозі в полі між вказаним селом та м.Болеховом знайшов пістолет, який взяв з собою. Коли зайшов в с.Гериня, вирішив вистрілити з пістолета. Вистрілив кілька разів, десь 2 або 3. Потерпіла йшла попереду і почала кричати, а потім викликала поліцію, яка приїхала до нього до дому, коли він вже спав.

Так як обвинувачений в судовому засіданні свою вину визнав повністю та дав суду показання, аналогічні пред`явленому обвинуваченню, які відповідають фактичним обставинам справи і ним не оспорюються, за згодою всіх учасників судового розгляду і у відповідності до вимог ч.3 ст. 349 КПК України, суд обмежив обсяг досліджуваних доказів в даному кримінальному провадженні.

Потерпіла в судовому засіданні повністю підтвердила показання обвинуваченого та вказала, що пробачає йому, претензій не має та на суворому покаранні не наполягає.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, та призначив йому покарання у виді арешту на строк 1 (один) місяць.Переглядів: 171
banner