Чому багато водіїв із досвідом зрізають карабін з буксирувального троса

Поради, Технології

Деякі взагалі відмовилися від таких тросів.

Те, що буксирувальні троси мають на кінці карабін, відомо багатьом, а навіщо ці самі карабіни автовласники з досвідом прибирають, в курсі далеко не всі. Виявляється, для цього є цілком вагомі причини.

Карабін — практична і зручна деталь. Здавалося б, зафіксував на петлі і все відмінно. Але так буває не у всіх випадках і може бути досить небезпечним. Такий карабін, зроблений з металу, досить важкий. Трос же під навантаженням розтягується, як шматок гуми

Якщо карабін поганої якості, він може лопнути (і такі випадки вже бували), і тоді летить з великою швидкістю. Деталь, яка відірвалася, може вибити лобове скло, зламати бампер або пошкодити кузов, завдаючи істотної шкоди транспортному засобу. І добре, якщо ця залізяка полетить в машину, а не потрапить в людину, яка стоїть поблизу. Наслідки можуть бути непередбачуваними.

У зв’язку з цим багато автовласників зрізають карабіни, запобігаючи можливе нанесення шкоди собі і тим, хто їм буде надавати допомогу.

Деякі взагалі відмовилися від таких тросів і використовують товсту мотузку з зав’язаними вузлами. Це і більш безпечно, і економічно вигідно, і результат той же, що і під час використання якісного буксирувального троса.

ДжерелоПереглядів: 173
banner