Чому французький манікюр отримав саме таку назву, а не іншу

Територія успіху

Відомо, що такий вид манікюру винайшов зовсім не француз.

Французький манікюр або френч — це один з найбільш відомих і популярних видів покриття, яке доречне завжди і скрізь та поєднується з будь-якими образами. Чому французький манікюр так називається?

Історія створення французького манікюру

Цьому різновиду манікюру вже понад 40 років, але здавати свої позиції він не збирається. І з’явився французький манікюр зовсім не у Франції. Його вигадав американець Джеф Пінк, який заснував і очолив відому компанію, що займається виробництвом лаків для нігтів — Orly.

У далекому 1976 році до Пінка звернувся з проханням один відомий голлівудський режисер. Йому було необхідне покриття, яке поєднувалося б з будь-яким одягом і образом акторок. До цього під кожне вбрання акторок наносився відповідний лак, на зміну якого йшло багато знімального часу. А не фарбувати нігті, що підкреслюють крихкість пальчиків і витонченість зап’ясть героїнь, ніяк не можна було. Особливо у сценах із поцілунком руки, заручинами, весіллям і подібними до них.

І Пінк зрозумів, що треба звернутися до природності, яка ніколи не виходить з моди. Так з’явився манікюр на основі рожевих і персикових тонів з вільним краєм нігтьової пластини білого кольору. Сьогодні ми знаємо його як французький або френч, а лінія, що відокремлює вільний край від іншої частини нігтя, носить назву лінії посмішки.

Успіх і визнання французького манікюру

Але чому ж французький манікюр так називається, якщо його вигадав американець? Річ у тому, що початковим варіантом назви винаходу був Natural Look — природний вигляд. А коли цей різновид покриття був використаний на показі мод у Парижі, то миттєво завоював популярність не тільки у середовищі моделей, але і підкорив серця звичайних парижанок.

Повернувшись додому до Лос-Анджелеса, Джеф подумав, що первісна назва занадто проста для манікюру, що миттєво підкорив зірок подіуму і весь світ. І на честь відправної точки запаморочливого успіху перейменував винахід на French manicure або французький манікюр.

Втім, це рішення не було позбавлене і комерційної зацікавленості, оскільки все французьке асоціюється з визнанням, еталоном і якістю. Рішення себе повністю виправдало, і сьогодні френч, який знають жінки у всьому світі, так само затребуваний та популярний, оскільки відмінно поєднується з одягом будь-яких кольорів і стилів та є гармонійним доповненням будь-якого образу.Переглядів: 188
banner