Чому небезпечно їздити з порожнім баком

Технології

Автомобілістів попередили про небезпеку їзди з порожнім баком.

Багато автовласників знають, що за автомобілем необхідно регулярно стежити, міняти мастило, гальмівну рідину та ще багато іншого.

Проте мало хто замислюється про ще один параметр, який також впливає на стан автомобіля — повний бак.

Як на стан автомобіля впливає їзда з порожнім баком?

Коли на приладовій панелі загоряється індикатор низького рівня пального, багато водії не звертають на це уваги і їдуть далі, оскільки бак хоч і на малу частку, але заправлений. Однак даний індикатор ігнорувати не можна, адже наслідки для автомобіля можуть бути досить неприємні.

Найбільшої шкоди в такому випадку зазнає паливний насос, оскільки він може банально згоріти. Вся річ у тім, що замість палива, він у такому випадку затягує гаряче повітря, який перегріває механізм, адже він розрахований саме на охолодження з допомогою бензину.

Звичайно, якщо насос затягує повітря деякий час з ним навряд чи може щось трапитися. Але якщо бак завжди буде пустим тоді є велика ймовірність, що він швидко зламається.

Крім того, при їзді з порожнім баком можуть виникнути проблеми і з запалюванням, що призведе до поломки двигуна. Всі ці фактори збільшують ризик ДТП.

Якщо двигун буде регулярно працювати на мінімальному рівні бензину то це швидко зносить паливний фільтр, який заб’ється осадом.

Однак, якщо декілька разів забути заправити автомобіль, в цьому немає нічого страшного. Небезпечна ситуація, якщо бак знаходиться порожнім на постійній основі. Тому варто завести звичку уважно стежити за рівнем палива в автомобілі.

ДжерелоПереглядів: 217
banner