Чому після сироватки потрібно обов’язково наносити крем

Територія успіху

Що станеться, якщо порушити правило.

Нещодавно сироватка для обличчя, або “серум” (англ. serum-концентрат) була засобом, що використовувався виключно в салонах краси. Але тепер сироватку можна купити і для домашнього використання.

Для чого застосовується сироватка?

В сироватці міститься висока концентрація активних речовин: вітамінів, фруктових кислот, гіалуронової кислоти і т. д. Сироватки підбираються індивідуально, залежно від мети — для омолодження, нормалізації роботи сальних залоз, прибрати зайву пігментацію і т. д. Найчастіше сироватки використовують, коли проблему треба вирішити швидко. Хоча є сироватки, ефект від застосування яких виникає через кілька тижнів, бо їх вплив направлений на глибинні шари шкіри. Найважливіше: не варто купувати першу-ліпшу сироватку без попередньої консультації у фахівця, бо можна легко помилитися зі складом — і тоді замість вирішення проблем можуть з’явитися нові.

Ще одна важлива особливість сироваток — це те, що їх не підбирають залежно від типу шкіри. Сироватку підбирають для вирішення якоїсь певної проблеми в певному віці. Більш того, використовувати її необхідно в ході коротких курсів, інакше через передозування активними речовинами можуть виникнути захворювання, наприклад, дерматоз.

Для того, щоб засіб зробив необхідний ефект, його необхідно правильно використовувати.

У першу чергу, перед застосуванням сироватки шкіру необхідно ретельно очистити. За рахунок високої концентрації активних речовин, не потрібно використовувати велику кількість цього засобу — досить однієї-двох крапель. Засіб розподіляють між долонь і обережно наносять на обличчя. Деякі сироватки наносять на якусь одну область — наприклад, під очі. Найчастіше сироватку потрібно наносити і на шию, але це стосується антивікових сироваток.

Нарешті, найголовніше — після сироватки обов’язково потрібно наносити крем (найчастіше в лінії косметичних засобів якраз продається і сироватка, і крем, який потрібно використовувати). Може здатися, що в сироватці і так є необхідні речовини, що підтримують стан шкіри, то навіщо ще й крем використовувати — але це не так. Мета нанесення крему полягає в захисті сироватки від випаровування. Найчастіше без крему ефективність сироватки зведеться до нуля. Крім захисної дії, крем підсилює дію сироватки — ось чому ніколи не варто ним нехтувати.

ДжерелоПереглядів: 166
banner