Чому пити з пластикових соломинок небезпечно для здоров’я?

Здоров`я

А ви знали про це?

Після того, як всесвітньо відома кав’ярня Starbucks стала відмовлятися від пластикових соломинок, питання про шкоду цього предмета стало популярним як ніколи раніше. Всі ми знаємо, що пластик шкідливий для навколишнього середовища і для здоров’я людини. Виняток не складають і пластикові соломинки, за допомогою яких ми любимо пити соки або коктейлі. Фахівці озвучили п’ять найголовніших причин, через які краще відмовитися від пластикових соломинок.

Проблеми з зубами

Фізики відзначили, що соломинка діє як шланг, коли ви всмоктуєте солодкі чи кислі напої через неї, і, таким чином, концентрована солодка рідина потрапляє в певну частину зубів, провокуючи пошкодження зубної емалі.

Підвищене газоутворення і здуття живота

Ризик зіткнутися з проблемою газоутворення і здуття набагато вищий, коли ми п’ємо напої за допомогою соломинки, оскільки разом з рідиною в травний тракт потрапляє велика кількість повітря.

Можна випити набагато більше напою, ніж належить

Коли ви п’єте рідину через соломинку, швидкість споживання напою значно збільшується, до того ж ви не можете точно оцінити, як багато ви вже випили. Отже, збільшується ймовірність того, що ваш організм отримає надмірну кількість цукру чи алкоголю.

Хімічні речовини

Соломинку виготовляють переважно з поліпропілену, і при його використанні організм людини піддається впливу хімічних речовин. Було доведено, що поліпропілен може виділяти хімічні речовини і потрапляти в рідину, яку ми п’ємо. Це може спровокувати ряд проблем зі здоров’ям, зокрема вплинути на гормони, особливо естроген.

Зморшки

Якщо вас турбує ваш зовнішній вигляд, і особливо, стан шкіри, то це ще один привід відмовитися від соломинки. Так само, як і куріння, часте вживання напоїв через соломинку може стати причиною появи зморшок.

ДжерелоПереглядів: 201
banner