Чому у будинку часто б’ється посуд, губляться і ламаються речі: причини неприємного явища

Культура

Ми дамо кілька порад, які допоможуть виправити ситуацію.

Поламатися і загубитися може абсолютно будь-яка річ. Це цілком звичайне явище, в якому немає нічого містичного. От тільки іноді речі починають пропадати або ламатися з такою частотою, що мимоволі задумуєшся про вплив потойбічних сил.

Ви можете не надати значення втраті ключів або розбитій тарілці, але коли в домі день за днем б’ється посуд, ламаються ручки, відклеюються шпалери і перегорають лампочки, коли залишені речі зникають безслідно, а знаходяться в найнесподіваніших місцях, з цим потрібно щось робити.

Життя показує, що причини виникнення хаосу у вашій оселі можуть бути абсолютно різними і лежати в площині біоенергетики, релігії, фен-шуй або психології. Давайте розберемося в причинах неприємного явища і дамо кілька слушних порад, які допоможуть виправити ситуацію.

Енергетичні причини

У переважній більшості випадків хаос в будинку починається через скупчення негативної енергії. Відбуватися це може тому, що в будинку проживає сильний енергетичний вампір або часто бувають негативно налаштовані люди. Можливо, в оселі є речі-вампіри або ж будинок завалений мотлохом, який постійно накопичує негатив. Якщо причина в цьому, вирішити проблему можна за допомогою енергетичного чищення.

Чистити енергетику будинку рекомендується на спадаючий Місяць. Проведіть генеральне прибирання, звільнивши житло від непотрібного мотлоху і прибравши скупчення пилу. Всі старі речі, які в майбутньому можуть ще стати в нагоді, потрібно прибрати з будинку або віддати нужденним людям, адже життя показує, що ви навряд чи коли-небудь ще скористаєтеся ними.

Провівши генеральне прибирання, візьміть куплену в церкві свічку запаліть її і пронесіть по всіх кімнатах, заглядаючи в кожен кут. Зверніть увагу на полум’я. Якщо свічка коптить і потріскує, значить, в оселі накопичилося багато негативу, і ритуал доведеться повторити, можливо, не один раз. Коли свічка стане горіти рівним полум’ям, не коптити і не потріскувати, знайте, енергетика вашого будинку стала абсолютно світлою.

Психологічні причини

Думки матеріальні, а значить, ваш пригнічений стан також може провокувати різні поломки та зникнення в будинку. Але в цьому разі причини, на перший погляд містичних пригод, цілком побутові.

Якщо людина перебуває в депресії, якщо її пригнічують важкі думки, а напружена обстановка в будинку щодня вибухає скандалами, вона поринає у свої думки, що не помічає, куди кладе свої речі, постійно втрачаючи їх. Більш того, людина неуважна, а значить, постійно щось чіпляє або зачіпає, розбиваючи речі або створюючи передумови для їх поломки.

В такій ситуації не обійтися без допомоги психолога. Фахівці радять розібратися з причинами негативу, присутнього між близькими людьми, і, по можливості, усунути їх. Крім того, потрібно постійно налаштовувати себе на позитив, думати про приємні речі і знаходити час для свого улюбленого хобі. Позитивний настрій і відсутність конфліктів дозволять вам відновити душевну рівновагу, після чого ситуація з речами в будинку перестане вас турбувати.

Пояснення церкви

Служителі церкви мають свою думку щодо постійної поломки приладів в будинку і раптово зникаючих речей. На їх думку, це чортівня, яка може оселитися поруч з людьми, які думають виключно про матеріальні аспекти життя і зовсім забули про духовність.

Якщо люди забули Господа, якщо вони віддалилися від нього й перестали дбати про свою душу, значить, в їх будинку цілком може творитися безлад. Щоб виправити становище, людині потрібно прийти в церкву і щиро поговорити про це з батюшкою.

Містичні причини

Не варто виключати, що в пропажі і поломці речей винен домовик. Таке трапляється досить часто. Люди, які постійно скандалять, порушуючи спокій домовика, і не доглядають за своїм житлом, перетворюючи його на звалище непотрібних речей, ризикують розсердити справжнього господаря будинку. У цьому випадку їм доведеться чимало страждати, дивуючись щодо пропажі речей і плачу над черговою поломкою.

Особи, що стикалися з подібним явищем, рекомендують доглядати за своїм будинком, берегти майно і менше сваритися з домочадцями. Вечорами варто запалювати свічку, а на кухні, на краєчку стола, залишати шматочок хліба для домовика. Більш того, задобривши справжнього господаря вашого житла, ви зможете навіть просити його про допомогу у вирішенні домашніх проблем.

Цікаві факти, пов’язані з поломкою і зникненням речей

Поломки та зникнення в будинку можуть відбуватися через негативно налаштованих людей. Наприклад, якщо до вас в будинок часто заходить сусідка, яка лише прикидається подругою, а на ділі заздрить і недолюблює вас, після її відходу з великою часткою ймовірності почнуть ламатися речі. Особливо чутлива до нещирості складна техніка, а тому можна очікувати поломок електроприладів і комп’ютерів.

Намагайтеся менше хвалитися складною технікою перед оточуючими людьми. Чим складніший виріб, тим легше його наврочити. Проігнорувавши дану пораду, не дивуйтеся, що новенька техніка на другий день роботи вийшла з ладу.

Про те, що в будинку відбуваються дивні речі, приміром, ламається техніка і зникають предмети, перш за все, скажуть вхідні двері. Якщо у них зламаний замок, якщо вони погано закриваються, скриплять, а обшивка розірвана в декількох місцях, значить, в будинку спостерігається скупчення негативу. Воно й стає причиною неприємних випадковостей.

Народні прикмети про поломки і зникнення речей

Якщо у вашому будинку течуть труби або з крана капає вода, цілком ймовірно, що у вас проблеми з фінансами. Задумайтеся про те, наскільки раціонально ви витрачаєте кошти і де варто було б заощадити. Можливо, у вас грошей багато, але ви не отримуєте від них задоволення, бо неправильно їх витрачаєте. Спробуйте направити грошовий потік в потрібне русло, вклавши кошти в бізнес або витративши їх на благодійність. І так, не забудьте усунути поломку.

Якщо у вас постійно пропадають потрібні дрібниці (шпильки, ключі, шкарпетки, шапки), ймовірно, ви часто поводитеся як егоїст, ставлячи в пріоритет свої бажання і потреби. До того ж ви ліниві і віддаєте перевагу перекладати відповідальність на інших.

Розбитий і тріснутий посуд, а також тріщини на моніторах або дзеркалах, кажуть про те, що в будинку назріває серйозний конфлікт. Якщо вчасно не позбутися від зіпсованих речей, сварка може закінчитися розривом відносин.

Постійні поломки електроприладів, часто перегоряючі лампочки, свідчать про те, що люди з вашого минулого бажають вам зла. Ваше щастя заважає їм жити спокійно і радіти кожному дню.

Часті поломки в будинку свідчать про «засмічені» відносини. Речі, які вічно втрачаються, свідчать про застої. Вони є сигналом до того, що потрібно відмовлятися від всього старого і непотрібного, звільнивши місце для нового, цікавого і справді бажаного.

Бережіть себе!

ДжерелоПереглядів: 645
banner