Чому варто грати в настільний теніс — 6 вагомих причин

Спорт

Це не тільки весело, але і дуже корисно.

Коли вам говорять, як корисно і важливо займатися спортом, ви, швидше за все, лише безпорадно зітхаєте.

То часу немає, то сил, чи то бажання, а то і ні з ким, нудно. Але коли вас запросять пограти в настільний теніс, хіба ви відмовитеся? Вірно! Тому що настільний теніс — це не просто гра. А і спорт.

А чи правильно те, що це і гра, і спорт. Як повноцінний вид спорту настільний теніс був вписаний в Олімпійський реєстр ще в 1988 році, а сьогодні він є другою за популярністю серед спортивних ігор у світі.

Тільки в США в нього грають 20 мільйонів осіб, а кількість учасників об’єднань тенісистів в різних країнах сягає 300 мільйонів осіб.

Ну що, не пора і вам приєднатися до цього тенісного братства? Тим більше що на це є 6 вагомих причин.

Грайте з близькими

Гра в настільний теніс (або пінг-понг) — це прекрасний спосіб цікаво та активно провести час з близькими. Адже грати можуть усі члени родини, незалежно від віку. І маленькі, і дорослі, і літні — пінг-понг не обмежує вік гравців, а їх вміння і фізична підготовка визначають темп гри. Відпочивати, спілкуватися і проводити час з користю — такий дивовижний набір можливостей надає настільний теніс.

Зміцнюйте тіло

Це тільки здається, що відбивати м’ячик ракеткою над столом так просто. А чи знали ви, що професійні спортсмени «розганяють» м’яч до 170 км/год, а самі за один лише матч встигають «пробігти» до 7 кілометрів! Звичайно, швидкість аматорської партії буде не такою високою, але побігати доведеться. А це — прекрасна можливість зміцнити м’язи і розім’яти тіло.

Збадьорить мозок

Під час гри в настільний теніс активно задіюються різні відділи головного мозку. Вам доводиться уважно стежити за м’ячиком, який весь час виявляється на різній відстані від очей. Вам доводиться робити рухи руками, намагаючись відбивати м’яч ракеткою. Вам потрібно «відчувати», куди відправить подачу суперник, і все це відбувається за соті частки секунди.

Таке навантаження гарне тренування для головного мозку: пінг-понг тренує увагу, координацію рухів, розвиває дрібну моторику, збільшує швидкість реакції. Все це дуже стане в пригоді і в повсякденному житті, наприклад, за кермом.

Не вимагає значних витрат

Багато видів спорту вимагають покупки дорогої екіпіровки та інвентарю. Цим настільний теніс істотно відрізняється від лижного спорту, велоспорту і навіть катання на роликах. Все що потрібно — це купити пару ракеток і м’ячик (один або декілька). Грати можна в спеціально обладнаних залах або придбати власний стіл, який легко вміститься в гаражі, на веранді, в альтанці.

Грайте з задоволенням і завжди по-різному

Настільний теніс включений до переліку олімпійських ігор для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тобто теоретично, в нього можуть грати люди з абсолютно різним станом здоров’я і навіть без будь-якої спортивної підготовки. Також гра у пінг-понг унікальна тим, що чим більше ви граєте, тим професійніше ви будете. І кожна нова гра з суперником буде все цікавішою, а ваші рухи — все впевненіші, зустрічі — все триваліші, а ходи — хитрішими і продуманішими.

В пінг-понгу не буває жодної однакової партії, тим він і хороший.

Веселіться!

Ну і найголовніше. Навіщо ми обираємо хобі, як не для того, щоб отримувати від нього задоволення? В цьому плані пінг-понг вас не розчарує. Адже куди приємніше провести час в гаражі або на дачі з друзями або близькими під дзвінкий стукіт м’яча, ніж добігаючи стометрівку або падаючи з ніг від втоми, перекопавши город.

Спорт, розвага і море задоволення — ось важливі причини, чому вам варто грати в настільний теніс.

Джерело