Чорна кава, рукола і шоколад: вчені назвали продукти, які подобаються психопатам

Різне

Тепер ви подивитеся на свій раціон новими очима!

Дослідники з Інсбрукського університету імені Леопольда і Франца, що в Австрії, встановили зв’язок між смаковими уподобаннями індивідуума і його схильністю до психопатії. Зв’язок виявився страшним.

Справа була так: керівник дослідження Крістіна Саджіоглу провела експеримент, в якому брали участь тисяча осіб. Всі випробовувані пройшли особистісні тести, під час яких в їх характерах були виявлені такі властиві психопатії риси, як нарцисизм, садизм, мазохізм і навіть макіавеллізм. Після цього учасники експерименту пройшли ряд кулінарних тестів, які дозволили визначити їх смакові пристрасті.

Виявилося, що ті випробовувані, які демонстрували під час особистісних тестів риси психопатичних особистостей, надавали перевагу їжі що віддає гіркотою. Найяскравіші приклади: чорна кава, салат рукола, чорний шоколад і джин.

Крістіна Саджіоглу і її команда дійшли висновку, що якщо людина зі здоровою психікою відкине гірку їжу як “несмачну” і навіть потенційно отруйну (з точки зору рецепторів), то психопат, навпаки, насолодиться нею. Так він продемонструє свою схильність до мазохізму: напихаючи себе їжею, яка викликає в організму природну неприязнь, він ніби грає у власне отруєння.

Так що, коли наступного разу будеш смакувати джин з тоніком, гарненько про це подумай. І попроси повторити.

ДжерелоПереглядів: 268
banner