Чи можна у Франківську під час карантину взяти тварин з притулку (ВІДЕО)

Суспільство

У період карантину збільшилася кількість охочих взяти собі додому собаку чи кота із притулку.


Про це кореспондентам Суспільного розповіла голова благодійної організації “Дім Сірка” Наталія Когут, пише Голос-Інфо.

Напрокат собак чи котів у період карантину не дають, бо це, каже, стрес для тварини.

Фоксі потрапила в ДТП, їй зробили операцію. Зараз у лапі собаки штир. Христині Степаненко дали тварину на перетримку, аби вона соціалізувалася: звикла до людей та інших собак.

“Вона була дуже залякана спочатку. Навіть їсти не хотіла і дуже боялася людей. А зараз сміливо підходить, бігає спокійно. Так що, думаю, їй на користь пішло те, що вона пожила в сім’ї”, – каже жінка.

Христина зараз на карантині, працює з дому. Окрім Фоксі у неї є ще дві собаки. Каже, їй з ними не сумно:

“Оскільки карантин, є багато вільного часу, можна зайнятися собаками. Тому вирішили взяти. У мене є ще своя собака, тому це було не дуже страшно. Але взяти у квартиру ще більше собак не дуже доречно буде. Гуляти більше 15 хвилин нема потреби: вона сходить в туалет, і ми йдемо додому. Ніколи би не пожаліла – це наймиліше, що є на світі. Тим більше, на карантині, що робити? Сидиш і тільки обнімаєшся з собаками”.

У притулку, поблизу Івано-Франківська, – 340 собак. Його засновниця Наталія Когут каже, що напрокат собак у період карантину не дають. Ретельно перевіряють, у які руки віддають тварину, й умови, де вона мешкатиме. Можуть тільки віддати тварину на перетримку з метою подальшого її влаштування.

“Збільшився попит більше на цуциків. Багато людей сидить на карантині, і є час виховувати цуцика. Коли ви берете цуцика додому, треба час і стежити певний час, щоб він правильно ходив в туалет, не гриз, не шкодив в хаті. Ми за березень роздали десь на 10-15 тварин більше, ніж в інші місяці. Але це все відносно, тому що навесні завжди беруть більше тварин, ніж взимку”, – каже Наталія Когут.

Собака напрокат: чи можливо це під час карантину

Авторка: Оксана Василик


Переглядів: 204
banner