Чи вигідно купувати китайський автомобіль — головні переваги та недоліки

Поради, Технології

Вічна дилема.

Питання про покупку китайського автомобіля виникає у багатьох автовласників. Така дилема стоїть при виборі, який краще автомобіль купити — новий китайський чи старий автомобіль японського виробництва.

Здоровий глузд віддає перевагу перевіреному часом “японцеві”, а низька ціна на нового “китайця” перетягує увагу на себе. Щоб відповісти, чи варто купувати китайський автомобіль, треба вивчити всі його переваги і можливі недоліки.

Завдяки маркетологам із Китаю, які стежать за надходженням на автомобільний ринок новинок, копіюють їх або беруть щось краще за основу, автолюбителі пробують ці машини. Дешева вартість із дизайном “європейця” та ще й у повній комплектації — знахідка для покупця з обмеженими фінансами. Також плюс полягає в тому, що в більшості містах знаходяться дилерські центри від виробника, які завжди допоможуть з обслуговуванням і ремонтом. Ще одним позитивним моментом вважається доступність запасних частин. Їх можна знайти в будь-якому автомагазині і навіть замовити недорого через інтернет.

Мінуси автомобіля проявляються у кожного господаря по-різному. Все залежить від його манери водіння, знань автомобіля, навичок і бажання обслуговувати свого чотириколісного “коня”. Але статистика відгуків виділяє кілька проблемних напрямків:

1. Тонкий метал на кузові, який мнеться навіть при невеликих ДТП.

2. Неміцна якість лакофарбового покриття, що веде до швидкої корозії металу. Китайські виробники не обробляють кузов за допомогою нанесення шару цинку. Вони дотримуються правила — оцинкований кузов служить тривалий термін, а це не вигідно.

3. Запах пластика в салоні, який поширюється при нагріванні від грубки або кузова.

4. Відсутність шумоізоляції — відмінна чутність того, що відбувається в багажнику і навколо автомобіля.

5. Швидкий знос двигуна і коробки передач — термін служби обмежений, тому господаря або нового власника чекає дорогий ремонт.

6. Неякісні вузли і агрегати — підтікає масло, відвалюються шматки пластикових деталей.

7. Якість проводки — електроніка і датчики виходять з ладу.

8. Репутація. У людей через сформований стереотип “Китай = погана якість” відсутня довіра до китайської автомобільної промисловості.

9. Ціна при повторному продажу автомобіля — за рік експлуатації вартість падає на 25 відсотків на рік. Не кожен господар погодиться продати 2-3-річний автомобіль за чверть вартості від витрачених грошей при покупці.

Купуючи автомобіль китайського виробництва, власник повинен вирішити для себе, що важливіше: дешевизна або якість. Можливо, в недалекому майбутньому, “китайці” підвищать довіру покупців через поліпшення якості механізмів і матеріалів, які використовуються у виробництві автомобілів.

ДжерелоПереглядів: 212
banner