Це коштовне каміння перешкоджає шлюбу неодружених дівчат

Територія успіху

Існує коштовне каміння, яке неодруженим дівчатам не варто носити.

У минулому люди вважали, що мінерали чинять вагомий вплив на здоров’я жінки і її особисте життя. Сьогодні вчені підтвердили, що деяке коштовне каміння впливає не тільки на репродуктивну систему їх власниці, але і на характер та поведінку представниць слабкої статі. І це вже не порожні забобони, а науково доведені факти.

Це каміння перешкоджає шлюбу

Поширена думка, що є каміння, яке зовсім не підходить молодим і неодруженим дівчатам. Деякі мінерали навіть надзвичайно небезпечні та можуть створити багато проблем для їх власниці.

Наприклад, прикраси з малахіту не підходять для дівчаток і неодружених жінок. Цей коштовний камінь символізує стабільність і запобігає будь-яким змінам у житті своєї власниці, навіть позитивним.

Популярною є думка, що гіацинт викликає небажані зміни в особистому житті. Він піддає дівчину, яка його носить, великому ризику, роблячи її об’єктом підвищеної чоловічої уваги. Обсидіанові підвіски, з іншого боку, негативно впливають на стосунки з протилежною статтю.

Каміння з агресивною енергетикою

Рубіни, смарагди і сапфіри вбирають усю інформацію про їх господиню і можуть спровокувати повторення минулих проблем. Ювелірні вироби з діамантами притягують неприємності і не підходять неодруженим дівчатам.

Камінь олександрит називають “каменем вдів”. Власниці прикрас із цим мінералом приречені на самотність. Популярна думка, що кристал, який використовують для ворожіння, притягує неприємності.

Каміння, що є вампіром

Зелена бірюза здавна вважалася “енергетичним вампіром”. Камінь небезпечний тим, що відбирає силу жінки, яка його носить. Опал провокує свою господиню на безглузді вчинки. Сердолік і кахолонг перетворюють любов на найсильнішу неконтрольовану пристрасть і ставлять дівчину у скрутне становище.

Не рекомендується носити бірюзові прикраси, які символізують міцний зв’язок і подружню вірність, на безіменному пальці. Колись вважалося, що неодружені дівчата взагалі не повинні носити коштовності з великим камінням. Щоб уникнути самотності, не слід надягати перстені на великий і безіменний палець правої руки.

Що можна носити дівчатам

Молоді дівчата, які ще не одружилися, повинні носити стримані срібні прикраси з перлами. Підійдуть також срібні прикраси з місячним каменем, яшмою, цирконієм. Чорний онікс, незважаючи на грізну назву, має позитивну енергетику для дівчат і жінок.

Топаз і бурштин можна носити з будь-яким коштовним металом, у будь-якому вигляді. Інше ж каміння без необхідності краще не надягати щодня. Винятком є урочисті випадки, коли навіть найбільш “агресивне” каміння надягається лише на кілька годин. За цей час воно не встигне нашкодити жінці і якось вплинути на її здоров’я та особисте життя.

ДжерелоПереглядів: 246
banner