Цей лайфхак дозволить водію намертво закріпити присоску на лобовому склі автомобіля

Поради

Досить проста хитрість.

Присоска — зручне пристосування для закріплення невеликих корисних предметів на лобовому склі автомобіля. Вона може оснащуватися різними пазами, фіксаторами і навіть рухомими механізмами, але спосіб кріплення до скла завжди однаковий. Сама присоска являє собою опуклу мембрану з каучуку або гуми, яка притискається до скла і фіксується за рахунок вакууму який там виникає. На жаль, надійність такого кріплення далека від ідеалу.

Недоліки автомобільних присосок

Герметичність з часом знижується, і повітря проникає під мембрану, послаблюючи кріплення. Присоски які погано утримуються, можуть відвалюватися під час руху. Це загрожує не лише особистим дискомфортом, але і пошкодженням предметів що закріплюються на присоску.

Існує чимало “народних” методів, що дозволяють частково вирішити дану проблему. Хтось вважає, що присоска довше протримається, якщо на неї подихати, хтось вважає за краще намочити її водою або змастити мастилом. Але перераховані методи мають серйозні недоліки. Вода досить швидко випаровується, а масло руйнує структуру гуми, погіршуючи її пластичність і міцність.

Надійне закріплення присоски

Існує досить проста в реалізації хитрість, яка дозволяє надійно закріпити присоску на лобовому склі. Досить змастити її звичайним часниковим соком, і вона буде утримуватися роками. Спочатку потрібно ретельно очистити присоску і скло, після чого натерти одну з поверхонь зрізом часникового зубчика (натискаючи на нього, щоб посилити виділення соку).

Переконавшись, що сік намазаний рівномірно, потрібно сильно притиснути присоску. Сік заповнить всі мікропошкодження, які могли пропускати повітря. Коли сік підсохне, це створить додатковий ефект. Висохлий часниковий сік зберігає деяку пластичність і не розтріскується, завдяки чому присоска протримається на своєму місці багато років. При цьому прибрати її не складно, а залишки соку від скла легко відтираються вологою губкою.

Якщо стаття була корисною, поділіться нею зі своїми друзями, вони будуть вдячні вам.

ДжерелоПереглядів: 283
banner