Ці 5 способів використання консилера стануть вам у нагоді

Територія успіху

Консилер може вирішити одразу декілька завдань.

Ваш консилер може більше, ніж вам здається. Про найцікавіші альтернативні способи, як ще можна використовувати цей популярний засіб для макіяжу, розповідаємо у нашому матеріалі.

Консилер — головний помічник у позбавленні від нерівностей шкіри, синців і запалень. Існує безліч способів його використання, про які знає більшість з нас, але є й такі, розповісти про які можуть лише професійні візажисти. Зараз ми й розкриємо головні з них.

Стійкий консилер у якості основи під тіні

У першу чергу добре розподіліть стійкий консилер на верхніх повіках, а потім, поки консилер ще не вбрався, накладіть сухі тіні обережними рухами. Використовуйте не ребро пензлика, а його плоску поверхню — тоді тіні ляжуть більш рівномірно. Обов’язкова умова у даному способі — використання стійкого консилера. Якщо він буде легким за текстурою, тіні швидко скачаються протягом дня.

Консилер для надання тональному крему більш світлого або темного відтінку

Цей б’юті-хак буде особливо корисним для тих, хто помилився з відтінком тонального крему під час придбання. Нанесіть на кисть руки трохи крему, і якщо він занадто темний — додайте крапельку світлого консилера. Добре змішайте текстури і сміливо наносьте на шкіру. У такий самий спосіб можна зробити тональний крем більш темним.

Консилер для ущільнення тонального крему

За допомогою консилера можна ущільнити тональний крем, тобто відрегулювати щільність нанесення продукту на певні зони обличчя. Якщо у вас жирна T-зона, на неї можна нанести тональну основу, попередньо змішавши її зі стійким консилером, а на іншу частину обличчя нанести звичайний тональний крем. У такому разі макіяж протримається довше.

Консилер для зміни кольору помади

Якщо ваша кремова помада занадто яскрава або темна, додайте трохи консилера, змішайте текстури і отримаєте новий відтінок засобу. Нанесіть продукт пальцем або пензлем.

Контуринг за допомогою консилера

Цей спосіб відмінно підійде тим, у кого засіб для контурингу міститься у палетці, яку незручно брати з собою. Вам знадобиться звичайний коричневий олівець без рудого відтінку і консилер. Нанесіть трохи олівця на будь-яку гладку поверхню і додайте крапельку консилера. Добре змішайте продукти, і у вас вийде відмінний кремовий консилер.

ДжерелоПереглядів: 246
banner